Enfal Oyuncak

1992 yılında Furkan Plastik Sanayi adıyla Bayrampaşa'da küçük bir imalathanede kurulan Enfal Oyuncak 1996 yılında oyuncak sektörüne girmiştir. Bugüne kadar çok sayıda oyuncak ithalatı, satışı ve üretimi yapmıştır. Günümüzde de aynı kararlılık ve özgüvenle ithalat, satış ve üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Enfal Oyuncak ürün yelpazesini, markalı ve lisanslı ürünlerle genişleterek sektörde lider firma olma hedefini amaçlamıştır. Bu vizyonla 2015 senesinde çocuk ürünlerinin öncü markası olarak tanınan, 1949 yılında Almanya'da kurulan Dünya markası KANZ'ın Oyuncak distribütörlüğünü almıştır. Ürünlerinde Alman estetik anlayışını, kalitesini ve teknolojisini birleştiren KANZ Oyuncak, çocukların her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda devamlı bir şekilde kendini geliştirmekte ve bu gelişimi ürünlerine yansıtmaktadır. Bugün; dünya genelinde 35 i aşkın ülkede KANZ ürünleri annelerin, babaların ve çocukların tercih ettiği bir "dünya markası"dır.

ENFAL Oyuncak KANZ ile yaptığı işbirliği ile "KANZ Oyuncak" markası adı altında (Ahşap Oyuncak, Eğitici oyuncak, Çıngırak, Dönence vb.) birçok oyuncak çeşidi üretmekte ve ithal etmektedir. 'Sağlıklı Oyuncak' sloganını ilke edinen KANZ Oyuncak, çocukların güvenle oynayabilecekleri, sağlıklı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Hızla gelişen ve büyüyen Oyuncak Sektörüne yaklaşık 20 yıl önce adım atan ENFAL Oyuncak dinamik yapısıyla bugün sektörün köklü ve lider firmaları arasında yerini almıştır.Kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimsemiş, köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübeyle ve değişime olan bağlılığıyla istikrarlı bir büyüme gösteren ENFAL oyuncak sektörde örnek alınan bir firma olmuştur.

VİZYONUMUZ
Oyuncak sektörünün öncü şirketlerinden birisi olarak orta vadede, bulunduğumuz coğrafyada etkin bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Uluslararası Oyuncak piyasasında ki yenilikleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak. Çocuklar ve ebeveynler için oyuncakların önemini bilen KANZ oyuncağın ürün portföyünde, çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimlerini destekleyen oyuncaklar bulunmaktadır. KANZ oyuncak , çocukların yaşamsal becerilerini geliştirerek, yaratıcı ve eğlenceli oyuncaklarla, annelerin, mutlu ve özgüvenli bireyler yetiştirmesine yardımcı olmayı kendisine ilke edinmiş, çocukların hayal güçlerinin sınırlarını keşfetmelerine, öğrenmeyi eğlenceli hale getirmelerine ve içlerindeki potansiyeli dışarıya çıkartmalarına yardım etmek üzere tasarlanmıştır.

Yukarı ↑