Enfal Oyuncak

1992 yılında Furkan Plastik Sanayi adıyla Bayrampaşa'da küçük bir imalathanede kurulan Enfal Oyuncak ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1996 yılında oyuncak sektörüne girmiştir. Bugüne kadar çok sayıda oyuncak ithalatı, satışı ve üretimi yapmıştır. Günümüzde de aynı kararlılık ve özgüvenle ithalat, satış ve üretim faaliyetlerine devam etmektedir.
Enfal Oyuncak ürün yelpazesini, markalı ve lisanslı ürünlerle genişleterek sektörde lider firma olma hedefini amaçlamıştır. Bu vizyonla 2015 senesinde çocuk ürünlerinin öncü markası olarak tanınan, 1949 yılında Almanya'da kurulan Dünya markası KANZ'ın Oyuncak distribütörlüğünü almıştır, yine aynı yıl içinde OYUNCAK ADASI ünvanı ile ilk perakende satış mağazasını ve online satış mağazasını açarak perakende sektöründe yerini almıştır.

Kanz Oyuncak

ENFAL Oyuncak KANZ ile yaptığı işbirliği ile "KANZ Oyuncak" markası adı altında (Ahşap Oyuncak, Eğitici oyuncak, Çıngırak, Dönence, Oyun Minderleri vb.) birçok oyuncak çeşidi üretmekte ve ithal etmektedir. 'Sağlıklı Oyuncak' sloganını ilke edinen KANZ Oyuncak, çocukların güvenle oynayabilecekleri, sağlıklı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmuştur.
Ürünlerin de Alman estetik anlayışını, kalitesini ve teknolojisini birleştiren KANZ Oyuncak, çocukların her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda devamlı bir şekilde kendini geliştirmekte ve bu gelişimi ürünlerine yansıtmaktadır. Bugün; dünya genelinde 35 i aşkın ülkede KANZ ürünleri annelerin, babaların ve çocukların tercih ettiği bir "dünya markasıdır.

Oyuncak Adası

Oyuncak Adası, Enfal Oyuncak ve Dış Ticaret Limited Şirketinin Perakende sektöründe satış yaptığı mağaza markasıdır. Oyuncak Adası markası ile aynı zamanda online satış yapmaktadır.
Yukarı ↑