Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda.

Enfal Oyuncak olarak, tüm çocukları ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenleri yaratıcı, eğlenceli ve renkli bir dünyaya kavuşturmak için 1992 yılından beri çalışıyoruz.

Oyuncak ithalatı, üretimi ve satışı ile sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi, her geçen gün üzerine ekleyerek, güvenli, sağlıklı ve rengarenk bir dünya yaratmak için geliştiriyoruz.

“Sağlıklı oyuncak” ilkesini benimseyen markamız ile sizlere yüksek kalitede, dayanıklı, çocuğunuz için maksimum güvenli ve oyunları eğlenceli hale getirerek hayal güçlerini genişletmeye yardımcı olacak şekilde özenle üretilen oyuncaklar sunuyoruz. Buna ek olarak çocukların her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda, kendimizi geliştirmeye ve bu gelişimi ürünlerimize yansıtmaya devam ediyoruz.

Bununla birlikte değişime, gelişime olan bağlılığımız ve yenilikçi vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürüyoruz. Bu bağlamda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederken 2021 yılı ile birlikte yeni markamız Let’s Be Child’ı tüm dünya çocuklarına sunmanın gururunu taşıyoruz.

Vizyon.

Vizyonumuz ve uzun vadedeki amacımız; tüm dünya çocuklarının oyuncaklarımızla birlikte eğlenirken öğrenerek, sağlıkla, güvenle ve mutlulukla büyümesi.

Misyon.

Sağlıklı, güvenli, eğlenceli ve çocuklarımızın gelişimini destekleyen, her gün yenilikler üreten bir marka olmak.

Değerlerimiz.

Dayanıklı bir şekilde özenle ürettiğimiz tüm oyuncaklar, çocuklarınız ve keşfettikleri yeni dünya için güvenli ve eğlenceli hale getirilmiştir.

Türkiye’de üretilen oyuncaklarımız, güvenlik testlerinden geçmiş ve sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmıştır. Toksin ve kurşun boyası içeren BPA, Phthalates, PVC ve benzer dış kaplamaları içermeyen oyuncaklarımız, FDA standartlarını karşılar.

Avrupa Birliği tarafından (EU) EN71 standartlarına uygunlukları akredite olmuş, uluslararası test kuruluşları tarafından test edilip onaylanmışlardır. Boyalarında, kesinlikle ağır metaller ve zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Kesinlikle Bisphenol A (BPA) ya da kurşun, ftalat gibi zararlı kimyasallar içermezler.

Ürünlerin hangi yaş grubu için uygun olduğu bilgisi kutuların ön yüzünde belirtilmiştir. “m” harfi ile belirtilen sayılar “ay” anlamına gelmektedir.

Köln Fuarı